Producent dodatków funkcjonalnych dla branży spożywczej. Zobacz naszą ofertę. W razie pytań prosimy o kontakt

Gotowe rozwiązania dla przemysłu spożywczego.

o firmie.

Dodatki funkcjonalne dla branży:

  • Mięsnej
  • Rybnej
  • Piekarniczej
  • Cukierniczej

Firma TRANS-MAT FOOD istnieje na rynku od roku 1994.

Firma TRANS-MAT FOOD istnieje na rynku od roku 1994. Przez te lata zdobyliśmy zaufanie wielu klientów zarówno z Polski, jak i z zagranicy. TRANS-MAT FOOD z siedzibą w Ełku rozwija się dynamicznie i wielokierunkowo.

Nasza firma zajmuje się dostarczaniem gotowych technologii dla przemysłu mięsnego, cukierniczego, piekarniczego oraz rybnego. Od 2009 roku firma mieści się w nowym obiekcie spełniającym normy bezpieczeństwa zdrowotnego żywności (HACCP) w którym uruchomiliśmy nowoczesną linię do produkcji mieszanek przyprawowych. Nowoczesne urządzenia i dobrze wykwalifikowany personel, daje gwarancję powtarzalności produktów oraz najwyższą jakość.

Warto dodać, że jesteśmy cenionym i uznanym Partnerem w branży spożywczej. W strategię firmy TRANS-MAT FOOD jest wpisana ekspansja produktów firmy poza granice Polski, która jest sukcesywnie rozwijana i do której Kierownictwo firmy przywiązuje wysoką wagę. Do grona klientów marki TRANS-MAT FOOD należą jedni z największych producentów żywności z Polski, Rosji, Litwy, Łotwy, Estonii, Rumuni.

Od 2012 roku posiadamy certyfikaty GOST-R pozwalające na wprowadzenie naszych produktów na rynek wschodni.

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych TM-Food 19-301 Szeligi, Przyprawowa 1, tel. 510 207 401 - e-mail: biuro@tm-food.pl